Avarmaa

Avarmaa on üks Eesti paik, kus toimuvad aktiivsed permakultuurikatsetused. Teeme seda selleks, et ise õppida ja võimalusel oma kogemusi edasi jagada. Üks päev ja hingetõmme korraga.

Ühel hiljutisel päeval, kui väljas puhus kõva tuul ja vihma sadas näkku, jäi poja Avarmaal autos magama ja mina sain vaadelda ja lugeda. Siis saingi aru, et hoolimata kõigest muust muutuvast, tahan ma ikkagi õppida ja kogemusi saada maaga koos olemisest ja tegemisest. Avarmaa on koht, kus paljut saab paremaks teha. Sellepärast alustangi sealt, kus ma olen.

Permakultuur on tööriist, mis aitab ennast muuta ja oma pilgule anda hoopis teise nurga ning tegemistele luua uue tähenduse. See on nii suur, et alguses olles ei teagi, kuhu see kõik juhatada võib. Otsustasin, et julge pealehakkamine on pool võitu.

Eestis on Permakultuur alles jõudu kogumas. Sestap anname oma tegemistega ka sellele liikumisele hoogu juurde ja jagame seda, mis jagamist esile kutsub. Olen oma otsingute jooksul jagamisi teinud siin ja seal, loodan, et praegune saab olema fokusseeritum ja selgemapiirilisem ning muidugi ka permakultuursem!

Siiani on meie tegevuste suurim jagamine toimunud leheküljel www.avar.ee. Seal on senini infot, mida siin veel ei ole ja võibolla ei saa ka olema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s