Posted in Eestimaal, Teadaanded, Visioonid

Elu iseendana

See siin on nüüd millegi lõpp ja millegi algus. See on avastus ja taipamine, mida ma tahan teiega jagada.

Ma tunnen, kuidas õlgadelt on langenud raskus – võin lihtsalt olla see, kes ma olen ja teha seda, mis mul kõige paremini välja tuleb.

Niisiis.

Iga inimene on hea mingis asjas. Nagu vanasti oli külas igaühel oma ülesanne. Üks oli sepp, teine põllumees, kolmas sõjamees ja neljas tark ja nii edasi. Igaühel oli vahel vaja minna ja targa või nõia käest nõu küsida. Selleks, et nõiaks saada, polnud vaja läbida palju kursuseid ja riputada seinale sertifikaate. Tark lihtsalt elas oma elu oma parima äranägemise järgi. Inimesed läksid nõia juurde, tema onni ja leidsid sealt nõu ja juhatust.

Kõigil pole aega, et käia mööda vaimseid kursuseid ja seminare, aga ikka on vaja kuulavaid kõrvu, kõrvalpilku või suunaviita.

Sain ühtäkki aru, et sellist nõu on maailmas vaja ja mina, Marian, saan seda pakkuda. Minu sees rakendub sellistel hetkedel teele miski teadmine, mis saab teiste teenistuses olla. Minu senielatud elu on sellele pühendunud, isegi kui ma seda alles nüüd taipama hakkan. Vaatame, mis saab ja kuidas see kõik võimalik on.

Marian tipi ees

Sellise andmise ja vastuvõtmise jaoks on nüüd avatud Avar Nõukoda, mis asub Avarmaal, tipis. Sellisel kujul on see avatud ilmade võimaldamiseni. Edasi selgub.

Aeg on kokkuleppel.
Tasu on tunde järgi.
Ühendume: marian @ avar.ee või 52 60906

Avarmaal-tipi-20.05.12_1_original
Avar Nõukoda ehk tipi ehk indiaani püstkoda Avarmaal

 

Üks kommentaar “Elu iseendana

  1. Täisa sama meelt, Marian! Võib olla sattusimegi selleks samal ajal samasse kohta, sest meis on midagi sarnast. Olen midagi samalaadset mõelnud juba mingi aeg tagasi aga pole kusagilt alustada osanud. Pole leidnud seda õiget kohta enda jaoks j…. Mul on siiras rõõm! Edu igas ettevõtmises ja rõõmsat kulgemist …. Kus on see avarmaa, kus asute … googeldasin ja näitas Indiat? See on ikka eestimaal?
    Tervitades Ene 😉
    ;)päikest;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s